#1 2010-09-30 20:22:11

bary1

New member

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Schronisko Dyminy

Potwierdzam to co napisał Aleksander, zwiedziłam wiele schronisk w Polsce i nasze moim zdaniem plasuje się w ścisłej czołówce.
Osoby które nakręcają ten temat uważam,że mają w tym  cel inteligentni wiedzą jaki.Osoby te mogłyby wiele nauczyć się od tych zwierząt,
niech monitorują środowiska skąd te zwierzątka pochodzą, a nie tylko kasa.Pozdrawiam wszystkich myślacych podobnie.

Offline

 

#2 2010-10-01 09:12:29

ola

New member

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Schronisko Dyminy

ja również podpisuję się pod słowami Alexandra, mimo, iż ostatnie zdjęcia w mediach mogły przerazić co niektórych z nas, jest to nie prawda sama wiele razy, naprawdę wiele razy byłam w Naszym Schronisku dla zwierzaków, i nigdy nic mnie niezbulwersowało, psiaki w klatkach bo gdzieżby miały być przecież nawet jakbym chciała "pobawić" sie z jednym czy dziesięcioma to pozostałę będące w klatkach były by baaardzo zazdrosne, więc poco im robić przykrośc, a kotki to takie stworzenia że wszedzie wejdą ), więc podsumowująć opinie TOZ są nie prawdziwe i pzresadzone, grubo!!!!!!!!!!! wręcz opowiadania jak ze "złej bajki" są fałszywe i nie potzrebne, bo ludzie pracujący w schronisku oddają się tej pracy tak jak mogą nie tylko pracą ale  i sercem, a takie ataki na nich- ludzi są niepotzrebne , bo kto się bęzie tymi zwierzakami zajmował, jak im siły pzrez takie "babki z toz-u"braknie .  jak w wielu sprawach , których nie wiemy o co chodzi to chodzi o . . . . . . . . . (( warto dodać , żę TOZ postępował bądz i postępuję równie w brutalny sposób jak z naszym chr. też z innym np tym we Wrocławiu, czy na jeszcze innymi gdzieś  śląsku(mam takie info od znajomych).Ci z nas co nie widzieli i nie byli u zwierzaków na schronisku nie powinni się wypowiadać , czy to dobrze czy to źle, a jeśli chcą sie pzrekonać jaka jest prawda to niech się tam wybiorą , zachęcam bo zwierzaki sa tam naprawde fajowe, a smutne bo tam są napewno każde z nich chciałoi wolało9 by mieć właściciela , to tak jak z maluchami w domu dziecka ............... można by pisać dużo idzćie i sami się pzrekonacie jak jest , amoże jakiś psiaczek zajmie troszeńke miejsca w Waszym sercu i znajdzie miejsce w waszym domku:))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzabawki dla dużych psów sylwester nad morzem materace hilding