#1 2010-09-30 18:22:50

aleksander

New member

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 3
Punktów :   

Schronisko Dla Bezdmonych Zwierzat w Kielcach

W mieście Kielce funkcjonuje jedno z najlepszych Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt w Polsce. Byłem tak ostatnio kilka razy, profesjonalna obsługa pracowników (sam zakupiłem psa). W Schronisku psy maja dobre warunki bytowe. Młodzież kieleckich szkół podstawowych i gimnazjalnych jako jedna w Polsce może przyjść, zobaczyć zwierzaki i odbyć lekcje na pięknej polanie edukacyjnej znajdującej się na terenie Schroniska.
Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Kielcach powinno się zając naprawdę ważnymi sprawami jak np. niebezpiecznym skupiskiem kilkudziesięciu psów na terenie posesji  przy ul. Górników Staszicowskich w Kielcach, a nie tendencyjnymi atakami na Schronisko w Kielcach.

Offline

 

#2 2010-10-01 07:42:24

siarka30

New member

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Schronisko Dla Bezdmonych Zwierzat w Kielcach

Opinie Waszego Towarzystwa na temat schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kielcach są mocno przesadzone. Byłam w schronisku i muszę powiedzieć że jest to jedno z najlepszych schronisk jakie widziałam w Polsce. Ludzie tam pracujący to osoby, które bardzo kochają zwierzęta i cały swój czas im poświęcają. Zwierzaki mają dobre warunki i są zadbane. Schronisko wygląda na dobrze zorganizowane. Myślę ze TOZ powinien współpracować ze schroniskiem a nie go atakować. Było by to z pożytkiem dla zwierząt i społeczności.

Offline

 

#3 2010-10-09 12:11:44

viola

New member

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Schronisko Dla Bezdmonych Zwierzat w Kielcach

Chyba niektóre z osób wypowiadających się tutaj są jednymi z osób które pracują w tym schronisku i nic w tej sprawie nie zrobili  !!!!!
Mam nadzieje że kierownikom tego schroniska w Kielcach przytrafi się dokładnie to samo co tym biednym, bezbronnym zwierzętom !!!!!!!!!
Wszyscy co przyczynili się do śmierci tych zwierząt powinny zdechnąć jak te psy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsklep wodomierze wrocław Jastarnia wczasy