Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami - KIELCE

Toz Kielce

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-05-18 14:27:15

Panda

New member

Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 9
Punktów :   

Żyjemy?

Hallo,
kto jest adminitratorem tego forum? Oczywiście oprócz tych, których już znam?
Skoro mamy się na tu wymieniać różnymi poglądami to może trzeba więcej gości tu zaprosić. Chciałbym jakoś pomóc, nawet zwóciłam się do TOZu głównego, aby mnie przekierowano do naszego województwa, ale mnie zignorowano, a pisałam na emaila, podawałam do siebie kontakt. Nie bądzmy gołosłowni, zróbmy coś, a jak już ktoś chce pomóc to nie odsyłajmy go do wszystkich...
Potter pisze, walczymy z Urzedami, nic sie nie da zrobic, wiem, że jest to przytłaczające, co widzimy w schroniskach i sama nie raz bym przyłożyła nie jednemu za złe traktowanie naszych ulubieńców, ale nie wierze, że nie da się.
Ja chce pomóc, prosze o kontakt!
Pozdrawiam:D

Ostatnio edytowany przez Panda (2007-05-18 14:33:56)

Offline

 

#2 2007-05-18 18:41:06

zizu

New member

Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Żyjemy?

Naszym administratorem jest ratsu. Kontakt tel.660 365 640. Ponadto w następny czwatrek w Urzędzie Miasta na Szymanowskiego 6 w pokoju 28 mamy dyżur od 15 do 17 tej, jest to predostatni dyżur/jeszcze 31 maja po raz ostatni, ponieważ wymówiono nam lokal i będziemy od 1 czerwca bezdomni jak nasi podopieczni. Tak,że zalecam pośpiech.

Offline

 

#3 2007-05-18 22:31:04

Panda

New member

Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Żyjemy?

Bardzo mi przykro, ale w tych godzinach pracuje, ale z telefonu podanego skorzystam. Natomiast 31 maj to też jak dla mnie dzień całodobowy w pracy. Ja chętnie pomogę i na pewno się coś wymyśli.

Offline

 

#4 2007-05-23 15:51:21

Potter

Member

Skąd: Jędrzejów
Zarejestrowany: 2006-10-21
Posty: 44
Punktów :   

Re: Żyjemy?

Panda - zapraszamy w nasze szeregi.
Wystarczy się zapisać, zapłacić symboliczną składkę i od razu możesz wdrażać w życie wszystkie swoje pomysły... Wtedy też możemy porozmawiać sobie o gołosłowności...

Ostatnio edytowany przez Potter (2007-05-23 15:53:56)

Offline

 

#5 2007-05-23 16:12:09

Panda

New member

Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Żyjemy?

Drogi Potterze
nie chce się spierać z Tobą, bo i po co... sama napisałaś, że nie ma co tracić czasu na czcze pisanie. Poza tym uwazam, że krytykę trzeba umieć przyjąć bo czasem skłania do konsruktywnego działania.
Bardzo chętnie się do Was przyłącze, jeśli jest taka możliwość, ale nie po to by rozmawiać o gołosłownosci.
Poza tym sama jestem właścicielką przygarniętego psa z ulicy i nie należę do osób, które swobonie przejdą obok porzuconego, skrzywdzonego zwierzęcia.
Weź też prosze pod uwagę to, że są inne formy pomocy, bo może ktoś pracuje nie 8 a 12 godzin a też chce pomagać!
Takim zachowaniem odpychasz ludzi od forum, nie wyładowuj swoich żali na kimś kto chce pomóc.
Mimo wszystko proszę o podanie kontaktowego emaila do siebie lub gg.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi Rowy