#1 2007-02-25 16:09:09

Anirka79

New member

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 2
Punktów :   

Sponsorzy

Witam ponownie!!
A może umieścic oprócz "Nasi Partnerzy" także "nasi dobrodzieje"lub cos w ten deseń? Możnaby kogoś skusić tym. że jego firma będzie miała reklamę.Tak tyko proponuje -choć nie wiem czy ten pomysł jest dobry.

Offline

 

#2 2007-02-26 21:02:59

Potter

Member

Skąd: Jędrzejów
Zarejestrowany: 2006-10-21
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sponsorzy

Niestety, rzeczywistość jest siermiężna i na początku tego roku rozesłaliśmy do mnóstwa firm bardzo rzeczowe pisma z prośbą o sponsoring. Całą stronę zajęło opisywanie przez nas, co damy w zamian od siebie, jako TOZ. Niestety do dzisiaj nikt nie odpowiedział...

Offline

 

#3 2007-05-14 23:50:30

Panda

New member

Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sponsorzy

A może wymyślić np. akcje z wejściem na stronę internetową, tak jak ma to Pajacyk, jeden klik i jest pomoc.
Może mailem wysyłać też takie prośby? Sama nie wiem, tak sobie dywaguję...

Offline

 

#4 2007-05-16 13:15:31

Potter

Member

Skąd: Jędrzejów
Zarejestrowany: 2006-10-21
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sponsorzy

Jest to jakiś pomysł, ale jak to się robi i w ogóle, kto to zrobi?
Sytuacja w TOZ-ie jest teraz dramatyczna, jesteśmy na zakręcie, zawaleni interwencjami, trują nam psy na działce, urzędnicy z UM wyrzucili nas z pokoju, w którym mieliśmy zebrania i dyżury... Wyć się chce...

Offline

 

#5 2007-05-18 14:10:53

Panda

New member

Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sponsorzy

Znalazłam ciekwą stronę: http://www.dogomania.pl/forum/
może jakieś pomysły się tu też znajdzie.
Prosze piszcie wiecej o problemach, bo może da się je jakoś rozwiazać. Zawsze trzeba mieć nadzieje.

Mam jeszcze jeden pomysł, ale potrzebny byłby informatyk-wolontariusz, może tak wirtualna adopcja ?
Każdy zwierz byłby sfotografowany do tego pokazany i opisany w necie i byłoby konot TOZU i już mamy na kocyk, jedzonko dla animalsów.
Oferuje swoją pomoc jeśli znalazłby się jeszcze jeden zapaleniec.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Panda (2007-05-18 16:32:03)

Offline

 

#6 2007-05-23 15:37:57

Potter

Member

Skąd: Jędrzejów
Zarejestrowany: 2006-10-21
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sponsorzy

Hm... wszyscy członkowie TOZ-u, ktorzy dysponują internetem oraz spora rzesza kieleckiego środowiska ratującego psy, od lat korzysta z Dogomanii.
Mamy tam założonych mnóstwo wątków - oto link do naszego głównego:
http://static.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042

Offline

 

#7 2010-10-02 21:56:43

ola

New member

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Sponsorzy

mimo, iż ostatnie zdjęcia w mediach mogły przerazić co niektórych z nas, jest to nie prawda sama wiele razy, naprawdę wiele razy byłam w Naszym Schronisku dla zwierzaków, i nigdy nic mnie niezbulwersowało, psiaki w klatkach bo gdzieżby miały być przecież nawet jakbym chciała "pobawić" sie z jednym czy dziesięcioma to pozostałę będące w klatkach były by baaardzo zazdrosne, więc poco im robić przykrośc, a kotki to takie stworzenia że wszedzie wejdą ), więc podsumowująć opinie TOZ są nie prawdziwe i pzresadzone, grubo!!!!!!!!!!! wręcz opowiadania jak ze "złej bajki" są fałszywe i nie potzrebne, bo ludzie pracujący w schronisku oddają się tej pracy tak jak mogą nie tylko pracą ale  i sercem, a takie ataki na nich- ludzi są niepotzrebne , bo kto się bęzie tymi zwierzakami zajmował, jak im siły pzrez takie "babki z toz-u"braknie .  jak w wielu sprawach , których nie wiemy o co chodzi to chodzi o . . . . . . . . . (( warto dodać , żę TOZ postępował bądz i postępuję równie w brutalny sposób jak z naszym chr. też z innym np tym we Wrocławiu, czy na jeszcze innymi gdzieś  śląsku(mam takie info od znajomych).Ci z nas co nie widzieli i nie byli u zwierzaków na schronisku nie powinni się wypowiadać , czy to dobrze czy to źle, a jeśli chcą sie pzrekonać jaka jest prawda to niech się tam wybiorą , zachęcam bo zwierzaki sa tam naprawde fajowe, a smutne bo tam są napewno każde z nich chciałoi wolało9 by mieć właściciela , to tak jak z maluchami w domu dziecka ............... można by pisać dużo idzćie i sami się pzrekonacie jak jest , amoże jakiś psiaczek zajmie troszeńke miejsca w Waszym sercu i znajdzie miejsce w waszym domku:))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi Rowy